APARTMENTE ME PAMJE NGA DETI

Zbuloni Vilën

Apartamentet me pamje nga peizazhet e përsosura me një atmosferë çlodhëse janë ideale për një arratisje familjare. Stili arkitekturor, i frymëzuar nga banesat vendase, format dhe përmasat e tyre janë në raport të përkryer me ansamblin e apartamenteve në Folie Village, i cili shkrihet natyrshëm me mjedisin.

All Space Plan

First Floor
Second Floor

Home Plan

First Floor
Ground Floor
This site is registered on wpml.org as a development site.