VILA ATRIUM

Zbuloni Vilën

Kjo është zgjedhja premium nëse po kërkoni diçka tejet të veçantë. Vila e madhe është padyshim mishërimi i luksit, mirëqenies dhe qetësisë. Vila është plotësisht e mobiluar me nje interior elegant dhe materiale natyrale, duke ofruar shumë hapësirë e duke ju bërë të ndiheni si në shtëpinë tuaj ndërkohë që jeni edhe pranë natyrës. Arkitektura e vilave të mëdha e sfumon kufirin midis hapësirës brenda dhe jashtë: arkitektura kornizon natyrën dhe natyra kornizon arkitekturën. Oborret e hapura dhe tarracat e çatisë u mundësojnë banorëve të shijojnë klimën shqiptare dhe pamjen e detit.

Kati Përdhes

Kati i Parë

This site is registered on wpml.org as a development site.