VILA FAMILJARE

Zbuloni Vilën

Vilat familjare e marrin frymëzimin nga arkitektura tradicionale dhe ofrojnë rehati si në ambientet e brendshme ashtu edhe në ato të jashtme. Me një sipërfaqe bruto , të dekoruara me një dizajn unik dhe tarracë private me pamje nga ujërat e kaltra të detit Jon, vilat familjare janë mahnitëse, të bollshme dhe ideale për mysafirët që kërkojnë rehati. Një shkrirje e përsosur për të shëruar trupin dhe mendjen.

Kati Përdhes

Kati i Parë

This site is registered on wpml.org as a development site.